Úvod

Príďte sa odreagovať od každodenných starostí a dokonale zrelaxujte svoje telo aj dušu v príjemnom prostredí Hotela Park Avenue. Hotel nachádzajúci sa v tichej uličke na okraji parku, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou, zároveň ho delí len ulička od centra mesta Piešťan presláveného svojimi kúpeľmi.
ubytovanie

Hotel Park Avenue poskytuje 25 priestranných izieb, z toho 18 dvojlôžkových a 7 jednolôžkových. Z týchto izieb môžeme vytvoriť 7 apartmánov, ideálnych pre rodinné dovolenky. Parkovanie a wifi je zdarma.

gastronómia

Každé ráno raňajky z čerstvých lokálne vypestovaných ingrediencií. Nápoje sú servírované počas dňa v cafe/bare vedľa recepcie.

wellness

Hotel Park Avenue sa pýši dvoma saunami, parnou a Fínskou. K dispozícii je tiež zóna s vyhrievanými lehátkami, mokrou izbou a sprchami. Tiež je k dispozícii malá posilňovňa vybavená činkami a bežiacim pásom.

konferencie

Konferenčná miestnosť nachádzajúca sa na najvyššom poschodí s kapacitou pre 35 ľudí. Vybavená audiovizuálnym systémom, prezentačnou tabuľou, biliardovým stolom a vlastným plne vybaveným barom.